,اعلام حریق هوچیکی,اعلام حریق Hochiki

Sensors_Landing-Page_02(1)

تامین کننده تجهیزات اعلام حریق هوچیکی

اجرای پروژه های اعلام حریق هوچیکی

عیب یابی و رفع عیب سیستم اعلام حریق هوچیکی

 

هوچیکی دارای شهرت جهانی برای محصولات نوآورانه خود می باشد و یکی از قابل اعتماد ترین تولید کنندگان سیستم های اعلام حریق معمولی و آنالوگ (آدرس پذیر) و دارای رنج وسیعی از محصولات در زمینه آتش نشانی می باشد.

هدف اصلی Hochiki کیفیت و قابلیت اطمینان از سیستم های هشدار آتش است و در این رابطه هوچیکی در جهان ، با حذف آلارم کاذب و نرخ خطا در سیستم بالاتر از رقبای خود در زمینه صنعت قرار گرفته است.

جهت آشنایی بیشتر با محصولات هوچیکی یکی از بخش های زیر را انتخاب نمایید:

1- آدرس پذیر (آنالوگ): در این بخش به معرفی و بررسی رنج محصولات آدرس پذیر هوچیکی نظیر دتکتورها، پایه ها، ماژول ها، آژیر و فلاشر ها و شاسی های اعلان حریق خواهیم پرداخت.

2- کانونشنال (معمولی، متعارف، غیر آدرس پذیر): در این بخش به معرفی و بررسی رنج محصولات کانونشنال (غیر آدرس پذیر) هوچیکی نظیر دتکتورها، پایه ها، آژیر و فلاشر ها و شاسی های اعلان حریق خواهیم پرداخت. (همچنین رنج محصولات مناسب جهت محیط های ساحلی و دریایی و نیز محصولات ذاتا ایمن (Intrinsically Safe) در این بخش مورد بررسی قرار خواهد گرفت)

3- تجهیزات فرعی (کمکی): در این بخش به بررسی محصولات فرعی و کمکی هوچیکی که عمدتا جهت تست و راه اندازی و تعمیر و نگهداری سیستم های اعلام حریق استفاده می شود خواهیم داشت. همچنین نگاهی خواهیم داشت به محصولات و دتکتور های خاص این شرکت.

4- پروتکل ESP:در این قسمت به بررسی پروتکل ارتباطی پیشرفته ESP شرکت هوچیکی که در محصولات سیستم آدرس پذیر این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد خواهیم پرداخت.

5- FIREvac:در این بخش به معرفی سیستم ابداعی هوچیکی، سیستم صوتی خروج اضطراری پرداخته خواهد شد.

6- FIRElink: در این بخش به معرفی و بررسی دتکتورهای دودی با حساسیت فوق العاده بالا (Air Sampling Detector – دتکتور مکنده دودی) پرداخته خواهد شد.

7- محصولات جدید:در این بخش به معرفی محصولات جدید هوچیکی و مقالات و اطلاعات فنی مرتبط خواهیم پرداخت.

8- تاریخچه هوچیکی: این بخش تاریخچه تاسیس شرکت هوچیکی از ابتدا تا کنون را مورد بررسی قرار خواهد داد.

9- لیست قیمت محصولات اعلام حریق هوچیکی: در این بخش لیست قیمت محصولات هوچیکی آورده شده است.


دانلود کاتالوگ و استانداردهای اعلام حریق هوچیکی Hochiki

 

DofP ALG-EN ESP Sensor Range Instructions

LPCB Certificate – HA Detectors (358c)

VdS Certificate – ALG-EN

ALG-EN Specification

BRE-LPCB CPD Certificate – ALG-EN (0832-CPD-0612)